+48 22 295 16 32 biuro@enres.pl

WYPADEK ŚMIERTELNY

Odszkodowania i zadośćuczynienie po śmierci osoby bliskiej w wypadku z OC sprawcy, należy się rodzinie, ale nie tylko tej najbliższej (żona, mąż, dzieci), lecz również tej dalszej (dziadek, babcia, wnuk, szwagier, zięć).

Roszczenia związane z dochodzeniem odszkodowania po wypadku śmiertelnym można dochodzić w przeciągu 20 lat od dnia zdarzenia.

Z doświadczenia, możemy stwierdzić, że bardzo istotną kwestią jest postępowanie karne jakie się toczy przy tego typu sprawach. Na pewno warto jest uczestniczyć w tym postępowaniu (osobiście bądź przez pełnomocnika), gdyż to daje nam możliwość reagowania na ewentualne błędy Policji, Prokuratury – a to niestety zdarza się zbyt często.

Odszkodowanie po wypadku śmiertelnym dochodzimy z reguły od ubezpieczyciela np. z polisy OC auta sprawcy.

Należy pamiętać, że w takich wypadkach można dochodzić roszczeń z tytułu min.:

  • Zadośćuczynienia za stratę i cierpienie po utracie bliskiej osoby
  • Odszkodowanie za poniesione koszty pogrzebu
  • Renty dla małżonka lub dzieci ofiary
  • Odszkodowania z tytułu pogorszenia się sytuacji życiowej

Zdajemy sobie sprawę, że dochodzenie odszkodowania w tego typu przypadkach, ze względu na duże emocje, nie jest sprawą łatwą, lecz należy pamiętać, że mamy do tego prawo.

Jeśli potrzebujesz pomocy w tej kwestii, prosimy o kontakt. Nasze konsultacje są bezpłatne, postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Wyceń swoją szkodę

Zrób pierwszy krok.
Nie rezygnuj z przysługującego Ci odszkodowania po wypadku.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

O nas

Jak działamy?

Najczęstszą praktyką towarzystw ubezpieczeniowych jest zaniżanie odszkodowania. Poszkodowany z reguły nie jest świadomy swoich praw i zgadza się na zaproponowaną, nieuczciwą kwotę.

Pomagamy poszkodowanym na wszystkich etapach walki o sprawiedliwe odszkodowanie. Przez lata doskonale poznaliśmy już chyba wszystkie „triki” ubezpieczycieli, dzięki czemu wiemy jak skutecznie interweniować.

Umowa, którą zawieramy z klientem jest przejrzysta i zrozumiała, przed podjęciem współpracy przesyłamy wzór umowy do zaakceptowania, działamy w sposób bardzo transparentny.

Ile dostanę odszkodowania?

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie odszkodowanie powinieneś otrzymać, bezpłatnie wycenimy Twoją szkodę. Wypełnij formularz na naszej stronie, zajmie Ci to maksymalnie 2-3 minuty, bądź zadzwoń i przedstaw nam swoją sprawę.

Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz licznych wygranych sprawach, jesteśmy w stanie dość dokładnie określić kwotę, która powinna zostać wypłacona przez ubezpieczyciela. Otrzymasz od nas konkretne rozwiązanie problemu, który będzie dotyczyło całego, pełnego procesu dochodzenia odszkodowania, w tym również postępowania sądowego.

Czy stać mnie na Kancelarię?

Nie musisz martwić się o koszty, nasze wynagrodzenie to tylko i wyłącznie prowizja od sukcesu. Nie weźmiemy od Ciebie żadnych innych pieniędzy!

Dlatego też, zrobimy wszystko, aby odszkodowanie było jak najwyższe. Taki rodzaj umowy daje gwarancję, że zrobimy wszystko, aby uzyskać jak największe pieniądze!

Często słyszymy pytanie – ile bierze adwokat za sprawę o odszkodowanie – konkretną stawkę prowizji, podajemy w momencie zapoznania się ze sprawą. Z reguły wynagrodzenie kancelarii oscyluje pomiędzy 15% – 25% brutto, do osoby poszkodowanej z wygranej sprawy trafiają pieniądze w wysokości – 75% – 85 %.

Kontakt

Zadzwoń po bezpłatną analizę:

lub napisz:

Kancelaria Enres Sp. z o.o.

ul. Św. Jacka Odrowąża 15, 03-310 Warszawa

E

NIP: 5322063724

E

KRS: 0000657914