INNE ODSZKODOWANIA

Oferujemy pomoc w uzyskaniu odszkodowania w bardzo różnych przypadkach jakie mogą nas spotkać min.:

  • Zniszczona nieruchomość – odszkodowanie za zalanie bądź pożar domu
  • Upadek na śliskich bądź nierównym chodniku – w tym przypadku, przede wszystkim na początku sprawdzamy, czy są przesłanki do uzyskania odszkodowania oraz kto jest odpowiedzialny za wypłatę odszkodowania
  • Zwrot zapłaconej nawiązki – jeśli jako sprawca wypadku zapłaciłeś na rzecz osoby poszkodowanej w postępowaniu karnym nawiązkę, pomożemy Ci ją odzyskać z polisy OC.
  • Wyłącznością są przypadki, gdy jako sprawca wypadku było się pod wpływem alkoholu, narkotyków itp.
  • Wypadek w gospodarstwie rolnym – bezpośrednio dla rolników jak i rodziny

Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie uzyskania odszkodowania, prosimy o kontakt.

Nasze konsultacje są bezpłatne, postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Wyceń swoją szkodę

Zrób pierwszy krok.
Nie rezygnuj z przysługującego Ci odszkodowania po wypadku.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

O nas

Jak działamy?

Najczęstszą praktyką towarzystw ubezpieczeniowych jest zaniżanie odszkodowania. Poszkodowany z reguły nie jest świadomy swoich praw i zgadza się na zaproponowaną, nieuczciwą kwotę.

Pomagamy poszkodowanym na wszystkich etapach walki o sprawiedliwe odszkodowanie. Przez lata doskonale poznaliśmy już chyba wszystkie „triki” ubezpieczycieli, dzięki czemu wiemy jak skutecznie interweniować.

Umowa, którą zawieramy z klientem jest przejrzysta i zrozumiała, przed podjęciem współpracy przesyłamy wzór umowy do zaakceptowania, działamy w sposób bardzo transparentny.

Ile dostanę odszkodowania?

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie odszkodowanie powinieneś otrzymać, bezpłatnie wycenimy Twoją szkodę. Wypełnij formularz na naszej stronie, zajmie Ci to maksymalnie 2-3 minuty, bądź zadzwoń i przedstaw nam swoją sprawę.

Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz licznych wygranych sprawach, jesteśmy w stanie dość dokładnie określić kwotę, która powinna zostać wypłacona przez ubezpieczyciela. Otrzymasz od nas konkretne rozwiązanie problemu, który będzie dotyczyło całego, pełnego procesu dochodzenia odszkodowania, w tym również postępowania sądowego.

Czy stać mnie na Kancelarię?

Nie musisz martwić się o koszty, nasze wynagrodzenie to tylko i wyłącznie prowizja od sukcesu. Nie weźmiemy od Ciebie żadnych innych pieniędzy!

Dlatego też, zrobimy wszystko, aby odszkodowanie było jak najwyższe. Taki rodzaj umowy daje gwarancję, że zrobimy wszystko, aby uzyskać jak największe pieniądze!

Często słyszymy pytanie – ile bierze adwokat za sprawę o odszkodowanie – konkretną stawkę prowizji, podajemy w momencie zapoznania się ze sprawą. Z reguły wynagrodzenie kancelarii oscyluje pomiędzy 15% – 25% brutto, do osoby poszkodowanej z wygranej sprawy trafiają pieniądze w wysokości – 75% – 85 %.

Kontakt

Zadzwoń po bezpłatną analizę:

lub napisz:

Kancelaria Enres Sp. z o.o.

ul. Św. Jacka Odrowąża 15, 03-310 Warszawa

E

NIP: 5322063724

E

KRS: 0000657914