+48 22 295 16 32 biuro@enres.pl

PIASECZNO

ODSZKODOWANIA POWYPADKOWE

Piaseczno – Odszkodowania powypadkowe

Przytrafił Ci się wypadek w Piasecznie? Odszkodowanie powypadkowe najprawdopodobniej pomoże Ci naprawić zniszczone mienie oraz ułatwi powrót do zdrowia. W całej Polsce coraz częściej osoby pokrzywdzone w wypadkach starają się dowiedzieć, co zrobić, by skutecznie wywalczyć w towarzystwie ubezpieczeniowym jak najwyższą kwotę na likwidację poniesionych szkód. W sądach toczą się postępowania dotyczące potrąceń na pasach, potrąceń rowerzystów, wypadków z udziałem motocyklistów, wypadków na ulicy, w pracy, uszczerbków na zdrowiu czy zadośćuczynienia po śmierci osoby bliskiej. Wszyscy chcą otrzymać godne odszkodowanie po wypadku. Piaseczno nie jest w tej sprawie wyjątkiem. Wiele z wysiłków pokrzywdzonych osób idzie niestety na marne. Towarzystwa ubezpieczeniowe odmawiają wypłacania świadczeń lub znacznie zaniżają ich wysokość. Eksperci Kancelarii Enres mogą temu zapobiec! Jeśli chcesz otrzymać pomoc w walce o sprawiedliwą kwotę na likwidację szkód – zgłoś się do nas.

Walczymy o odszkodowanie w Piasecznie

kto może je dostać i jakie dokumenty są potrzebne?

Możliwość walki o odszkodowanie powypadkowe posiada każdy, kto doznał urazu lub kogo mienie zostało zniszczone z powodu zaniedbań instytucji lub osób trzecich. Jeśli mowa o wypadkach samochodowych, prawo do rekompensaty mogą mieć także sprawcy kolizji, jeśli posiadają nieobowiązkowe ubezpieczenie AC. Coraz popularniejsze są także polisy na życie czy NNW, które umożliwiają starania o rekompensatę nawet wtedy, gdy do powstania szkody nikt się nie przyczynił. We wszystkich tych przypadkach wymagane jest właściwe udokumentowanie całego zdarzenia. Będzie to niezbędne w walce z ubezpieczycielem o odszkodowanie po wypadku. Piaseczno i okolice są nam dobrze znane, dlatego możesz nam przekazać zadanie zgromadzenia niezbędnej dokumentacji ze szpitali czy komisariatu i skierowaniu jej do sądu. Ta oferta ułatwia sprawę zwłaszcza osobom, które po wypadku nie zakończyły jeszcze rekonwalescencji i nie wróciły do pełni zdrowia. Z nami unikniesz problemów podczas składania niełatwego do sporządzenia pozwu o odszkodowanie. Wiemy, jak właściwie wycenić szkodę i odeprzemy wszystkie próby zaniżenia rekompensaty przez ubezpieczyciela.

Proponujemy walkę o najwyższe odszkodowanie w Piasecznie

Od wielu lat wiadomo, że najwyższe kwoty na likwidację szkód poniesionych w wypadku otrzymuje się nie w towarzystwa ubezpieczeniowych, ale na sali sądowej. Nie jest to jednak droga prosta i decydując się na oddanie sprawy w ręce wymiaru sprawiedliwości warto skorzystać z oferty kogoś, kto jest specjalistą w dziedzinie odzyskiwania odszkodowań. Piaseczno i okoliczne miasta obejmują działania naszej kancelarii, więc nie musisz zostawać z rozprawą sądową sam! Kancelaria Enres Sp. z o.o. może walczyć z ubezpieczycielem w Twoim imieniu. Zajmujemy się takimi zdarzeniami, jak: kolizje samochodowe, potrącenia na pasach, potrącenia na rowerze, stłuczki z motocyklami, uszczerbki na zdrowiu oraz śmierć osoby bliskiej. Nie pobieramy opłaty wstępnej i gwarantujemy profesjonalną opiekę prawną na etapie postępowania likwidacyjnego oraz sądowego. Dzięki nam otrzymasz pieniądze w ramach odszkodowania po wypadku w Piasecznie, bądź innym okolicznym mieście – Pruszkowie, Legionowie, Nowym Dworze Mazowieckim.

Nie czekaj, skontaktuj się z nami:

Zadzwoń:

Napisz:

Opinie

Zaloguj się by umiescić wpis

6 wpisów.
Mariola Kołakowska napisał/a 1 października 2019 o 10:09
Do kancelarii trafiłam po wypadku dwa lata temu, zostałam potrącona na pasach. Przed podjęciem współpracy spotkałam się z kilkoma firmami... Czytaj dalej
Do kancelarii trafiłam po wypadku dwa lata temu, zostałam potrącona na pasach. Przed podjęciem współpracy spotkałam się z kilkoma firmami oferującymi swoje usługi.
Zdecydowałam się na tą kancelarię z kilku powodów: udowodnili swoje duże doświadczenie, są z Warszawy (większość pozostałych firm było z innych regionów kraju), byli pod ręką, Pan Grzegorz prowadzący moją sprawę wszystko dokładnie mi wytłumaczył i "opiekował" się moją sprawą do końca sprawy sądowej - idealny kontakt.
Wygrałam, a raczej kancelaria, w sądzie pieniądze, których się spodziewaliśmy, trochę to trwało ale na pewno warto było poczekać.
Jacek Parzych napisał/a 1 października 2019 o 10:09
Przez blisko 3 lata miałem okazję korzystać z usług Kancelarii Enres 🙂 Uległem dość poważnemu wypadkowi, sporo obrażeń. Najpierw mnie... Czytaj dalej
Przez blisko 3 lata miałem okazję korzystać z usług Kancelarii Enres 🙂 Uległem dość poważnemu wypadkowi, sporo obrażeń. Najpierw mnie nagabywali "agenci odszkodowań" w szpitalu ale jakoś im na swoje chyba szczęście nie zaufałem.
Do wyboru tej własnie firmy, spośród chyba pięciu, przekonała mnie przede wszystkim ogólnie rozumiana szczerość w tym co mnie czeka, ile to wszystko będzie trwało no i jaką kwotę odszkodowania dostanę. Konkurencja przekonywała mnie, że wszystko pójdzie szybciej i lepiej niż się spodziewam.
Tymczasem sprawdził się ten bardziej czarny scenariusz ale teraz już wiem, że inaczej się po prostu nie dało.
Podsumowując, wypiszę zalety: duża wiedza merytoryczna, doświadczenie, uczciwość, nie wygórowane wynagrodzenie, super kontakt z osobą prowadzącą sprawę od początku do końca i są z Warszawy, co dla mnie też było plusem.
Minusy ? Nic mi do głowy nie przychodzi 🙂
Karol Rolewski napisał/a 1 października 2019 o 10:08
Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Kancelarii Enres. Po wypadku za bardzo nie wiedziałem jak zabrać się za załatwianie sprawy.... Czytaj dalej
Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Kancelarii Enres.
Po wypadku za bardzo nie wiedziałem jak zabrać się za załatwianie sprawy.
Wszystko dość długo trwało ale takie są niestety terminy w sądach.
Grunt że na końcu dostałem to co mi się należało – czyli sporą kasę
Tomasz Krupiński napisał/a 1 października 2019 o 10:07
Jadąc na rowerze, zostałem potrącony przez samochód, byłem trochę połamany. zdecydowałem się na dochodzenie odszkodowania po wypadku. trafiłem do kancelarii... Czytaj dalej
Jadąc na rowerze, zostałem potrącony przez samochód, byłem trochę połamany. zdecydowałem się na dochodzenie odszkodowania po wypadku. trafiłem do kancelarii i cieszę się z tego mojego wyboru 🙂 kancelaria z Warszawy, więc pod ręką, widać że dla osób tam pracujących walka z PZU to codzienność w której się dobrze czują. Jak ktoś ma problem z towarzystwem to śmiało proszę iść tam po poradę, naprawdę polecam 🙂
Igor Zagańczyk napisał/a 1 października 2019 o 10:07
Po wypadku, w którym byłem poszkodowanym jako rowerzysta potrącony przez samochód sprawę odszkodowania powierzyłem Kancelarii Enres. Jedyne, co musiałem zrobić,... Czytaj dalej
Po wypadku, w którym byłem poszkodowanym jako rowerzysta potrącony przez samochód sprawę odszkodowania powierzyłem Kancelarii Enres. Jedyne, co musiałem zrobić, to przekazać pracownikowi Kancelarii dokumentację kosztów i strat poniesionych przez wypadek.
Miesiąc później miałem ugodę z Towarzystwem Ubezpieczeniowym i pieniądze na koncie.
Świetny kontakt i informacje na każdym etapie sprawy.
Przejrzysta umowa bez skomplikowanych sformułowań, prawniczego żargonu i drobnych druczków.
Zdecydowanie polecam.
Jugu Lator napisał/a 1 października 2019 o 10:04
Do Kancelarii Enres trafiłem niedługo po wypadku. Od początku poczułem, że jestem w dobrych rękach. Profesjonalnie poprowadzona na początku sprawa... Czytaj dalej
Do Kancelarii Enres trafiłem niedługo po wypadku. Od początku poczułem, że jestem w dobrych rękach.
Profesjonalnie poprowadzona na początku sprawa karna oraz w później na etapie dochodzenia odszkodowania powypadkowego.
Przejrzysta umowa współpracy, informacja na bieżąco o postępach w sprawie.
Wysoki poziom świadczonych usług, super firma i do tego uzyskane naprawdę wysokie odszkodowanie.
Nikomu nie życzę aby był zmuszony w życiu do dochodzenia odszkodowania po wypadku, ale jeśli już pojawi się dylemat kogo wybrać to polecam właśnie ta firmę.

Dziękuję za pomoc, pomogliście mi bardzo

Polecamy również:

9

Odszkodowanie powypadkowe Legionowo

9

Odszkodowanie po wypadku Pruszków

9

Odszkodowanie Nowy Dwór Mazowiecki

9

Odszkodowanie powypadkowe Pułtusk

Skontaktuj się z nami

 

Dane kontaktowe:

Kancelaria Enres Sp. z o.o.
ul. Św. Jacka Odrowąża 15
03-310 Warszawa

 

tel: +48 22 295 16 32
tel: +48 22 295 16 33
tel. kom. +48 501 506 433
fax: +48 22 300 17 51
e-mail: biuro@enres.pl

3 + 8 =

Lokalizacja: