PIASECZNO

ODSZKODOWANIA POWYPADKOWE

Piaseczno – Odszkodowania powypadkowe

Przytrafił Ci się wypadek w Piasecznie? Odszkodowanie powypadkowe najprawdopodobniej pomoże Ci naprawić zniszczone mienie oraz ułatwi powrót do zdrowia. W całej Polsce coraz częściej osoby pokrzywdzone w wypadkach starają się dowiedzieć, co zrobić, by skutecznie wywalczyć w towarzystwie ubezpieczeniowym jak najwyższą kwotę na likwidację poniesionych szkód. W sądach toczą się postępowania dotyczące potrąceń na pasach, potrąceń rowerzystów, wypadków z udziałem motocyklistów, wypadków na ulicy, w pracy, uszczerbków na zdrowiu czy zadośćuczynienia po śmierci osoby bliskiej. Wszyscy chcą otrzymać godne odszkodowanie po wypadku. Piaseczno nie jest w tej sprawie wyjątkiem. Wiele z wysiłków pokrzywdzonych osób idzie niestety na marne. Towarzystwa ubezpieczeniowe odmawiają wypłacania świadczeń lub znacznie zaniżają ich wysokość. Eksperci Kancelarii Enres mogą temu zapobiec! Jeśli chcesz otrzymać pomoc w walce o sprawiedliwą kwotę na likwidację szkód – zgłoś się do nas.

Walczymy o odszkodowanie w Piasecznie

kto może je dostać i jakie dokumenty są potrzebne?

Możliwość walki o odszkodowanie powypadkowe posiada każdy, kto doznał urazu lub kogo mienie zostało zniszczone z powodu zaniedbań instytucji lub osób trzecich. Jeśli mowa o wypadkach samochodowych, prawo do rekompensaty mogą mieć także sprawcy kolizji, jeśli posiadają nieobowiązkowe ubezpieczenie AC. Coraz popularniejsze są także polisy na życie czy NNW, które umożliwiają starania o rekompensatę nawet wtedy, gdy do powstania szkody nikt się nie przyczynił. We wszystkich tych przypadkach wymagane jest właściwe udokumentowanie całego zdarzenia. Będzie to niezbędne w walce z ubezpieczycielem o odszkodowanie po wypadku. Piaseczno i okolice są nam dobrze znane, dlatego możesz nam przekazać zadanie zgromadzenia niezbędnej dokumentacji ze szpitali czy komisariatu i skierowaniu jej do sądu. Ta oferta ułatwia sprawę zwłaszcza osobom, które po wypadku nie zakończyły jeszcze rekonwalescencji i nie wróciły do pełni zdrowia. Z nami unikniesz problemów podczas składania niełatwego do sporządzenia pozwu o odszkodowanie. Wiemy, jak właściwie wycenić szkodę i odeprzemy wszystkie próby zaniżenia rekompensaty przez ubezpieczyciela.

Proponujemy walkę o najwyższe odszkodowanie w Piasecznie

Od wielu lat wiadomo, że najwyższe kwoty na likwidację szkód poniesionych w wypadku otrzymuje się nie w towarzystwa ubezpieczeniowych, ale na sali sądowej. Nie jest to jednak droga prosta i decydując się na oddanie sprawy w ręce wymiaru sprawiedliwości warto skorzystać z oferty kogoś, kto jest specjalistą w dziedzinie odzyskiwania odszkodowań. Piaseczno i okoliczne miasta obejmują działania naszej kancelarii, więc nie musisz zostawać z rozprawą sądową sam! Kancelaria Enres Sp. z o.o. może walczyć z ubezpieczycielem w Twoim imieniu. Zajmujemy się takimi zdarzeniami, jak: kolizje samochodowe, potrącenia na pasach, potrącenia na rowerze, stłuczki z motocyklami, uszczerbki na zdrowiu oraz śmierć osoby bliskiej. Nie pobieramy opłaty wstępnej i gwarantujemy profesjonalną opiekę prawną na etapie postępowania likwidacyjnego oraz sądowego. Dzięki nam otrzymasz pieniądze w ramach odszkodowania po wypadku w Piasecznie, bądź innym okolicznym mieście – Pruszkowie, Legionowie, Nowym Dworze Mazowieckim.

Nie czekaj, skontaktuj się z nami:

Zadzwoń:

Napisz:

Opinie

Zaloguj się by umiescić wpis

6 wpisów.
Mariola Kołakowska napisał/a 1 października 2019 o 10:09
Do kancelarii trafiłam po wypadku dwa lata temu, zostałam potrącona na pasach. Przed podjęciem współpracy spotkałam się z kilkoma firmami... Dowiedz się więcej
Do kancelarii trafiłam po wypadku dwa lata temu, zostałam potrącona na pasach. Przed podjęciem współpracy spotkałam się z kilkoma firmami oferującymi swoje usługi.
Zdecydowałam się na tą kancelarię z kilku powodów: udowodnili swoje duże doświadczenie, są z Warszawy (większość pozostałych firm było z innych regionów kraju), byli pod ręką, Pan Grzegorz prowadzący moją sprawę wszystko dokładnie mi wytłumaczył i "opiekował" się moją sprawą do końca sprawy sądowej - idealny kontakt.
Wygrałam, a raczej kancelaria, w sądzie pieniądze, których się spodziewaliśmy, trochę to trwało ale na pewno warto było poczekać.... Collapse
Jacek Parzych napisał/a 1 października 2019 o 10:09
Przez blisko 3 lata miałem okazję korzystać z usług Kancelarii Enres 🙂 Uległem dość poważnemu wypadkowi, sporo obrażeń. Najpierw mnie... Dowiedz się więcej
Przez blisko 3 lata miałem okazję korzystać z usług Kancelarii Enres 🙂 Uległem dość poważnemu wypadkowi, sporo obrażeń. Najpierw mnie nagabywali "agenci odszkodowań" w szpitalu ale jakoś im na swoje chyba szczęście nie zaufałem.
Do wyboru tej własnie firmy, spośród chyba pięciu, przekonała mnie przede wszystkim ogólnie rozumiana szczerość w tym co mnie czeka, ile to wszystko będzie trwało no i jaką kwotę odszkodowania dostanę. Konkurencja przekonywała mnie, że wszystko pójdzie szybciej i lepiej niż się spodziewam.
Tymczasem sprawdził się ten bardziej czarny scenariusz ale teraz już wiem, że inaczej się po prostu nie dało.
Podsumowując, wypiszę zalety: duża wiedza merytoryczna, doświadczenie, uczciwość, nie wygórowane wynagrodzenie, super kontakt z osobą prowadzącą sprawę od początku do końca i są z Warszawy, co dla mnie też było plusem.
Minusy ? Nic mi do głowy nie przychodzi :)... Collapse
Karol Rolewski napisał/a 1 października 2019 o 10:08
Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Kancelarii Enres. Po wypadku za bardzo nie wiedziałem jak zabrać się za załatwianie sprawy.... Dowiedz się więcej
Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Kancelarii Enres.
Po wypadku za bardzo nie wiedziałem jak zabrać się za załatwianie sprawy.
Wszystko dość długo trwało ale takie są niestety terminy w sądach.
Grunt że na końcu dostałem to co mi się należało – czyli sporą kasę... Collapse

Polecamy również:

9

Odszkodowanie powypadkowe Legionowo

9

Odszkodowanie po wypadku Pruszków

9

Odszkodowanie Nowy Dwór Mazowiecki

9

Odszkodowanie powypadkowe Pułtusk

Skontaktuj się z nami

 

Dane kontaktowe:

Kancelaria Enres Sp. z o.o.
ul. Św. Jacka Odrowąża 15
03-310 Warszawa

 

tel: +48 22 295 16 32
tel: +48 22 295 16 33
tel. kom. +48 501 506 433
fax: +48 22 300 17 51
e-mail: biuro@enres.pl

13 + 5 =

Lokalizacja: