+48 22 295 16 32 biuro@enres.pl

NOWY DWÓR MAZOWIECKI ODSZKODOWANIA POWYPADKOWE

Nowy Dwór Mazowiecki – Odszkodowania powypadkowe

Miałeś wypadek w Nowym Dworze Mazowieckim? Odszkodowanie powypadkowe może być niezbędne, by naprawić Twój pojazd lub pomóc Ci wrócić do zdrowia. W ostatnich latach wzrasta świadomość tego, co zrobić by otrzymać od towarzystwa ubezpieczeniowego pieniądze na pokrycie szkód. Większa ilość poszkodowanych stara się wywalczyć godne odszkodowanie po wypadku. Nowy Dwór Mazowiecki nie jest tutaj wyjątkiem. W sądach toczą się sprawy dotyczące potrąceń na pasach, potrąceń rowerzystów, wypadków z udziałem motocyklistów, wypadków w pracy czy zadośćuczynienia po śmierci osoby bliskiej. Niestety, ciągle nie zmienia się jedno – ubezpieczyciele nie chcą wypłacać wysokich odszkodowań dla pokrzywdzonych. Dlatego też oferujemy pomoc w zakresie dochodzenia Twoich praw po wypadkach. Wiem doskonale, co zrobić, by odzyskać pieniądze od towarzystwa ubezpieczeniowego.

Odszkodowanie po wypadku w Nowym Dworze Mazowieckim

Komu przysługuje i co potrzebne?

Prawo do ubiegania są o odszkodowanie po wypadku ma każdy, kto ucierpiał z powodu nieostrożności, brawury lub niedopatrzenia osób trzecich. W przypadku kolizji drogowych nawet sprawcy zdarzenia mogą walczyć o rekompensatę, jeśli tylko mają wykupioną polisę AC. Wymagane jest jedynie zebranie wszystkich niezbędnych dokumentów, które będą podstawową argumentacją w walce z ubezpieczycielem o odszkodowanie powypadkowe. Nowy Dwór Mazowiecki i okolice to rozległe tereny, dlatego też możemy pomóc Ci zaoszczędzić trochę czasu i uniknąć biegania do szpitala, policji i sądu. Zwłaszcza jeśli w wyniku potrącenia na pasach, na rowerze czy doznaniu szkody w innej sytuacji powodującej poważny uszczerbek na zdrowiu, nie wróciłeś jeszcze do pełni sił. Ubezpieczyciel, by uniknąć odpowiedzialności, może Ci zarzucić niekompletną dokumentację, zbyt małe obrażenia czy szkody oraz podeprzeć się nie do końca profesjonalną opinią biegłego. Nasza kancelaria wie, jak uniknąć tego typu sytuacji i jest gotowa na wszelkie zagrania towarzystwa ubezpieczeniowego.

Otrzymaj najwyższe odszkodowanie powypadkowe w Nowym Dworze Mazowieckim

Nie jest tajemnicą, że o wiele wyższe kwoty rekompensat udaje się wywalczyć w sądach niż bezpośrednio u ubezpieczycieli. Nie musisz jednak samodzielnie składać pozwu o odszkodowanie po wypadku. Nowy Dwór Mazowiecki to miasto, które obejmują działania naszej kancelarii odszkodowawczej! Wystarczy, że przedstawisz nam swój przypadek, a po podpisaniu pełnomocnictwa sami sformułujemy pozew i będziemy reprezentować Cię przed sądem. Pomożemy, jeśli doszło do stłuczki samochodowej, potrącenia na pasach, potrącenia na rowerze, kolizji z motocyklem, uszczerbku na zdrowiu czy nawet śmierci osoby bliskiej. Dokładnie przedstawiamy wszystkie warunki współpracy i gwarantujemy brak ukrytych opłat. Bezpłatnie wycenimy Twoją szkodę i odpowiemy na wszelkie pytania. Kancelaria odszkodowawcza Enres będzie do Twojej dyspozycji podczas trwania całego procesu. Z nami masz szansę na skuteczne odzyskanie odszkodowania powypadkowego w Nowym Dworze Mazowieckim, jak równiez w innych pobliskich miejscowościach min. Pułtusk, Wyszków, Legionowo.

Nie czekaj, skontaktuj się z nami:

Zadzwoń:

Napisz:

Opinie

Zaloguj się by umiescić wpis

6 wpisów.
Mariola Kołakowska napisał/a 1 października 2019 o 10:09
Do kancelarii trafiłam po wypadku dwa lata temu, zostałam potrącona na pasach. Przed podjęciem współpracy spotkałam się z kilkoma firmami... Dowiedz się więcej
Do kancelarii trafiłam po wypadku dwa lata temu, zostałam potrącona na pasach. Przed podjęciem współpracy spotkałam się z kilkoma firmami oferującymi swoje usługi.
Zdecydowałam się na tą kancelarię z kilku powodów: udowodnili swoje duże doświadczenie, są z Warszawy (większość pozostałych firm było z innych regionów kraju), byli pod ręką, Pan Grzegorz prowadzący moją sprawę wszystko dokładnie mi wytłumaczył i "opiekował" się moją sprawą do końca sprawy sądowej - idealny kontakt.
Wygrałam, a raczej kancelaria, w sądzie pieniądze, których się spodziewaliśmy, trochę to trwało ale na pewno warto było poczekać.... Collapse
Jacek Parzych napisał/a 1 października 2019 o 10:09
Przez blisko 3 lata miałem okazję korzystać z usług Kancelarii Enres 🙂 Uległem dość poważnemu wypadkowi, sporo obrażeń. Najpierw mnie... Dowiedz się więcej
Przez blisko 3 lata miałem okazję korzystać z usług Kancelarii Enres 🙂 Uległem dość poważnemu wypadkowi, sporo obrażeń. Najpierw mnie nagabywali "agenci odszkodowań" w szpitalu ale jakoś im na swoje chyba szczęście nie zaufałem.
Do wyboru tej własnie firmy, spośród chyba pięciu, przekonała mnie przede wszystkim ogólnie rozumiana szczerość w tym co mnie czeka, ile to wszystko będzie trwało no i jaką kwotę odszkodowania dostanę. Konkurencja przekonywała mnie, że wszystko pójdzie szybciej i lepiej niż się spodziewam.
Tymczasem sprawdził się ten bardziej czarny scenariusz ale teraz już wiem, że inaczej się po prostu nie dało.
Podsumowując, wypiszę zalety: duża wiedza merytoryczna, doświadczenie, uczciwość, nie wygórowane wynagrodzenie, super kontakt z osobą prowadzącą sprawę od początku do końca i są z Warszawy, co dla mnie też było plusem.
Minusy ? Nic mi do głowy nie przychodzi :)... Collapse
Karol Rolewski napisał/a 1 października 2019 o 10:08
Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Kancelarii Enres. Po wypadku za bardzo nie wiedziałem jak zabrać się za załatwianie sprawy.... Dowiedz się więcej
Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Kancelarii Enres.
Po wypadku za bardzo nie wiedziałem jak zabrać się za załatwianie sprawy.
Wszystko dość długo trwało ale takie są niestety terminy w sądach.
Grunt że na końcu dostałem to co mi się należało – czyli sporą kasę... Collapse

Polecamy również:

9

Odszkodowanie po wypadku Legionowo

9

Odszkodowanie po wypadku Wyszków

9

Odszkodowanie za wypadek Pułtusk

9

Odszkodowanie za wypadek Pruszków

Skontaktuj się z nami

 

Dane kontaktowe:

Kancelaria Enres Sp. z o.o.
ul. Św. Jacka Odrowąża 15
03-310 Warszawa

 

tel: +48 22 295 16 32
tel: +48 22 295 16 33
tel. kom. +48 501 506 433
fax: +48 22 300 17 51
e-mail: biuro@enres.pl

3 + 9 =

Lokalizacja: