+48 22 295 16 32 biuro@enres.pl

Uszczerbek na zdrowiu

Co należy wiedzieć odnośnie odszkodowania po wypadku?

Odszkodowanie należy się każdej osobie, która uczestniczyła w wypadku. Wyjątkiem jest w tym przypadku tylko i wyłącznie sprawca wypadku. Jeśli poszkodowana osoba była np. pasażerem auta, została potrącona na pasach, rowerze, motocyklu itp. to zawsze ma prawo dochodzić odszkodowania oraz zadośćuczynienia.

Poszkodowany ma prawo dochodzić odszkodowania w przeciągu 3 lat od dnia zdarzenia bądź 20 lat wtedy, gdy było prowadzone postępowania karne wobec sprawcy wypadku.

Przy ocenie wysokości odszkodowania o jakie można wystąpić głównym czynnikiem są obrażenia ciała.

Oferujemy darmową i szybką analizę sprawy, wystarczy się z nami skontaktować, aby otrzymać konkretną odpowiedź:

  • Wypadek komunikacyjny – kierowca, pasażer
  • Potrącenie pieszego na pasach
  • Wypadek z udziałem rowerzysty, motocyklisty
  • Odszkodowanie za wypadek w pracy
  • Wypadek w autobusie, tramwaju, taxi

Wyceń swoją szkodę

Zrób pierwszy krok.
Nie rezygnuj z przysługującego Ci odszkodowania po wypadku.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

O nas

Jak działamy?

Najczęstszą praktyką towarzystw ubezpieczeniowych jest zaniżanie odszkodowania. Poszkodowany z reguły nie jest świadomy swoich praw i zgadza się na zaproponowaną, nieuczciwą kwotę.

Pomagamy poszkodowanym na wszystkich etapach walki o sprawiedliwe odszkodowanie. Przez lata doskonale poznaliśmy już chyba wszystkie „triki” ubezpieczycieli, dzięki czemu wiemy jak skutecznie interweniować.

Umowa, którą zawieramy z klientem jest przejrzysta i zrozumiała, przed podjęciem współpracy przesyłamy wzór umowy do zaakceptowania, działamy w sposób bardzo transparentny.

Ile dostanę odszkodowania?

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie odszkodowanie powinieneś otrzymać, bezpłatnie wycenimy Twoją szkodę. Wypełnij formularz na naszej stronie, zajmie Ci to maksymalnie 2-3 minuty, bądź zadzwoń i przedstaw nam swoją sprawę.

Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz licznych wygranych sprawach, jesteśmy w stanie dość dokładnie określić kwotę, która powinna zostać wypłacona przez ubezpieczyciela. Otrzymasz od nas konkretne rozwiązanie problemu, który będzie dotyczyło całego, pełnego procesu dochodzenia odszkodowania, w tym również postępowania sądowego.

Czy stać mnie na Kancelarię?

Nie musisz martwić się o koszty, nasze wynagrodzenie to tylko i wyłącznie prowizja od sukcesu. Nie weźmiemy od Ciebie żadnych innych pieniędzy!

Dlatego też, zrobimy wszystko, aby odszkodowanie było jak najwyższe. Taki rodzaj umowy daje gwarancję, że zrobimy wszystko, aby uzyskać jak największe pieniądze!

Często słyszymy pytanie – ile bierze adwokat za sprawę o odszkodowanie – konkretną stawkę prowizji, podajemy w momencie zapoznania się ze sprawą. Z reguły wynagrodzenie kancelarii oscyluje pomiędzy 15% – 25% brutto, do osoby poszkodowanej z wygranej sprawy trafiają pieniądze w wysokości – 75% – 85 %.

Kontakt

Zadzwoń po bezpłatną analizę:

lub napisz:

Kancelaria Enres Sp. z o.o.

ul. Św. Jacka Odrowąża 15, 03-310 Warszawa

E

NIP: 5322063724

E

KRS: 0000657914