+48 22 295 16 32 biuro@enres.pl

USZKODZONY SAMOCHÓD

Jeśli miałeś kolizję samochodem, to jest bardzo prawdopodobne, że spotkasz się z nieuczciwością ubezpieczyciela przy rozliczeniu szkody.

Najczęstszymi „błędami” towarzystwa ubezpieczeń z jakimi można się spotkać są:

  • Zaniżony kosztorys naprawy – najczęściej naprawa wyliczona jest na zamiennikach części oryginalnych oraz wskazana jest stawka roboczogodziny na kwotę 55 -70 zł (stawki rynkowe są co najmniej dwa razy większe)
  • Odmowa wypłaty odszkodowania – ubezpieczyciel twierdzi, że do zdarzenia nie mogło dojść w opisanych okolicznościach
  • Szkoda całkowita – wartość auta przed szkodą jest zaniżana, tak aby naprawa auta ją przewyższała (nawet wręcz o kilka złotych), dzięki temu ubezpieczyciel „oszczędza” pieniądze, oczywiście kosztem poszkodowanego
  • Utrata wartości auta po kolizji – dotyczy z reguły aut max. 5 letnich, w których naruszona została konstrukcja samochodu

Poszkodowany ma prawo dochodzić odszkodowania za uszkodzony samochód w przeciągu 3 lat od dnia zdarzenia.

Z reguły do oceny sprawy, potrzebujemy uzyskać kopię:

  • Kalkulacji naprawy auta
  • Decyzję towarzystwa
  • Wycenę wartości auta

Jeśli chcesz za darmo sprawdzić swój przypadek czy towarzystwo dobrze wyliczyło szkodę, zapraszamy do kontaktu.

Wyceń swoją szkodę

Zrób pierwszy krok.
Nie rezygnuj z przysługującego Ci odszkodowania po wypadku.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

O nas

Jak działamy?

Najczęstszą praktyką towarzystw ubezpieczeniowych jest zaniżanie odszkodowania. Poszkodowany z reguły nie jest świadomy swoich praw i zgadza się na zaproponowaną, nieuczciwą kwotę.

Pomagamy poszkodowanym na wszystkich etapach walki o sprawiedliwe odszkodowanie. Przez lata doskonale poznaliśmy już chyba wszystkie „triki” ubezpieczycieli, dzięki czemu wiemy jak skutecznie interweniować.

Umowa, którą zawieramy z klientem jest przejrzysta i zrozumiała, przed podjęciem współpracy przesyłamy wzór umowy do zaakceptowania, działamy w sposób bardzo transparentny.

Ile dostanę odszkodowania?

Jeśli chcesz wiedzieć, jakie odszkodowanie powinieneś otrzymać, bezpłatnie wycenimy Twoją szkodę. Wypełnij formularz na naszej stronie, zajmie Ci to maksymalnie 2-3 minuty, bądź zadzwoń i przedstaw nam swoją sprawę.

Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu oraz licznych wygranych sprawach, jesteśmy w stanie dość dokładnie określić kwotę, która powinna zostać wypłacona przez ubezpieczyciela. Otrzymasz od nas konkretne rozwiązanie problemu, który będzie dotyczyło całego, pełnego procesu dochodzenia odszkodowania, w tym również postępowania sądowego.

Czy stać mnie na Kancelarię?

Nie musisz martwić się o koszty, nasze wynagrodzenie to tylko i wyłącznie prowizja od sukcesu. Nie weźmiemy od Ciebie żadnych innych pieniędzy!

Dlatego też, zrobimy wszystko, aby odszkodowanie było jak najwyższe. Taki rodzaj umowy daje gwarancję, że zrobimy wszystko, aby uzyskać jak największe pieniądze!

Często słyszymy pytanie – ile bierze adwokat za sprawę o odszkodowanie – konkretną stawkę prowizji, podajemy w momencie zapoznania się ze sprawą. Z reguły wynagrodzenie kancelarii oscyluje pomiędzy 15% – 25% brutto, do osoby poszkodowanej z wygranej sprawy trafiają pieniądze w wysokości – 75% – 85 %.

Kontakt

Zadzwoń po bezpłatną analizę:

lub napisz:

Kancelaria Enres Sp. z o.o.

ul. Św. Jacka Odrowąża 15, 03-310 Warszawa

E

NIP: 5322063724

E

KRS: 0000657914