+48 22 295 16 32 biuro@enres.pl

ODSZKODOWANIE ZA WYPADEK SPRZED 20 LAT – PRZEDAWNIENIE

Obecnie w myśl nowych przepisów prawa, przedawnienie związane z niektórymi wypadkami wynosi aż 20 lat, od dnia wypadku. Obligatoryjnie w takich wypadkach, abyśmy mogli dochodzić odszkodowania powypadkowego sprzed wielu lat, jest konieczne aby w sprawie został wydany wyrok karny – sprawa musi być wynikiem przestępstwa (tzn. zbrodni lub występku).

 

Dodatkowo uchwała Sądu Najwyższego z 29 października 2013 roku (sygnatura akt III CZP 50/13) mówi, że 20 letni okres przedawnienia powinien być stosowany również wtedy, gdy nie udało się ustalić sprawcy wypadku, ale wszelkie okoliczności wskazują na popełnienie przestępstwa przez kierowcę i odpowiedzialność Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (UFG).

Odszkodowanie za wypadek sprzed 20 lat

Nasza kancelaria może oczywiście bezpłatnie sprawdzić okoliczności konkretnej sprawy i ocenić czy jest realna szansa na dochodzenie stosownego odszkodowania oraz zadośćuczynienia po wypadku.

Stosownych roszczeń powypadkowych mogą dochodzić osoby, które bezpośrednio ucierpiały w wypadku i doznały trwałego uszczerbku na zdrowiu.  

Dodatkową grupą osób, które mogą dochodzić zadośćuczynienia są poszkodowani, którzy w wyniku wypadku straciły bliską osobą – ojca, dziecko, rodziców.

Z reguły tego typu sprawy tzn. takie w których wypadki były wiele lat temu, wymagają weryfikacji. Dlatego też zachęcamy do kontaktu, my ze swojej strony za darmo to ustalimy.

Nie czekaj, skontaktuj się z nami:

Zadzwoń:

Napisz:

Opinie

Zaloguj się by umiescić wpis

6 wpisów.
Tomasz Krupiński napisał/a 1 października 2019 o 10:07
Jadąc na rowerze, zostałem potrącony przez samochód, byłem trochę połamany. zdecydowałem się na dochodzenie odszkodowania po wypadku. trafiłem do kancelarii... Dowiedz się więcej
Jadąc na rowerze, zostałem potrącony przez samochód, byłem trochę połamany. zdecydowałem się na dochodzenie odszkodowania po wypadku. trafiłem do kancelarii i cieszę się z tego mojego wyboru 🙂 kancelaria z Warszawy, więc pod ręką, widać że dla osób tam pracujących walka z PZU to codzienność w której się dobrze czują. Jak ktoś ma problem z towarzystwem to śmiało proszę iść tam po poradę, naprawdę polecam :)... Collapse
Igor Zagańczyk napisał/a 1 października 2019 o 10:07
Po wypadku, w którym byłem poszkodowanym jako rowerzysta potrącony przez samochód sprawę odszkodowania powierzyłem Kancelarii Enres. Jedyne, co musiałem zrobić,... Dowiedz się więcej
Po wypadku, w którym byłem poszkodowanym jako rowerzysta potrącony przez samochód sprawę odszkodowania powierzyłem Kancelarii Enres. Jedyne, co musiałem zrobić, to przekazać pracownikowi Kancelarii dokumentację kosztów i strat poniesionych przez wypadek.
Miesiąc później miałem ugodę z Towarzystwem Ubezpieczeniowym i pieniądze na koncie.
Świetny kontakt i informacje na każdym etapie sprawy.
Przejrzysta umowa bez skomplikowanych sformułowań, prawniczego żargonu i drobnych druczków.
Zdecydowanie polecam.... Collapse
Jugu Lator napisał/a 1 października 2019 o 10:04
Do Kancelarii Enres trafiłem niedługo po wypadku. Od początku poczułem, że jestem w dobrych rękach. Profesjonalnie poprowadzona na początku sprawa... Dowiedz się więcej
Do Kancelarii Enres trafiłem niedługo po wypadku. Od początku poczułem, że jestem w dobrych rękach.
Profesjonalnie poprowadzona na początku sprawa karna oraz w później na etapie dochodzenia odszkodowania powypadkowego.
Przejrzysta umowa współpracy, informacja na bieżąco o postępach w sprawie.
Wysoki poziom świadczonych usług, super firma i do tego uzyskane naprawdę wysokie odszkodowanie.
Nikomu nie życzę aby był zmuszony w życiu do dochodzenia odszkodowania po wypadku, ale jeśli już pojawi się dylemat kogo wybrać to polecam właśnie ta firmę.

Dziękuję za pomoc, pomogliście mi bardzo... Collapse

Skontaktuj się z nami

 

Dane kontaktowe:

Kancelaria Enres Sp. z o.o.
ul. Św. Jacka Odrowąża 15
03-310 Warszawa

 

tel: +48 22 295 16 32
tel: +48 22 295 16 33
tel. kom. +48 501 506 433
fax: +48 22 300 17 51
e-mail: biuro@enres.pl

2 + 2 =

Lokalizacja: