Wołomin

Odszkodowania powypadkowe

Nie wszyscy poszkodowani zdają sobie sprawę, że będą zmuszeni wejść na krętą i wyboistą drogę, by uzyskać odszkodowanie po wypadku. Wołomin to miasto, w którym wiele prób walki z towarzystwami ubezpieczeniowymi zakończyło się porażką pokrzywdzonej osoby. Nic w tym dziwnego – łatwo o popełnienie błędu przy składaniu wniosku i niedopilnowanie wszystkich kluczowych formalności. Zwykle skutkuje to stratą pieniędzy, ale także frustracją i poczuciem przegranej u osoby, która przecież dość już wycierpiała w wyniku wypadku. Dlatego Kancelaria Enres Sp. z o.o. oferuje możliwość prowadzenia sprawy w sądzie za osobę poszkodowaną w takich sytuacjach, jak: wypadek samochodowy, potrącenie na pasach, potrącenie rowerzysty, wypadek motocyklisty, uszczerbek na zdrowiu, wypadek w pracy czy walka o odszkodowanie po śmierci. Wołomin znajduje się zaledwie dwadzieścia kilometrów od centrum Warszawy, więc nasi specjaliści są w zasięgu ręki!

Co obejmuje odszkodowanie po wypadku w Wołominie i innych miastach?

Eksperci Kancelarii Enres zwracają uwagę na każdy szczegół podczas postępowania odszkodowawczego, dlatego też krok po kroku są w stanie opisać dla Ciebie cały przebieg sprawy, udzielić bezpłatnych porad i odzyskać od ubezpieczyciela satysfakcjonującą kwotę na pokrycie poniesionych szkód. Odszkodowanie powypadkowe dotyczące zdarzenia w Wołominie może objąć: naprawę samochodu, wszystkie koszty hospitalizacji, leków, dojazdów do placówek medycznych, rehabilitacji, zniszczenia rzeczy osobistych, sprzętu elektronicznego, utracenie wynagrodzenia z powodu braku możliwości wykonywania pracy zarobkowej, zadośćuczynienie za poniesioną krzywdę i cierpienie psychiczne, zmianę planów osobistych spowodowanych wypadkiem oraz rentę odszkodowawczą. To mnóstwo czynników, które mogą realnie wpłynąć na wysokość wypłacanych świadczeń.

Wygrywamy wysokie kwoty odszkodowania dla mieszkańców Wołomina

Skutecznie pomagamy rodzinom, które straciły w wypadku bliskich i starają się w Wołominie o odszkodowanie po śmierci. Wiemy, co zrobić w walce o odszkodowanie za potrącenie na pasach w Wołominie. Prowadzimy sprawy odszkodowania po wypadkach motocyklowych na terenie Wołomina. Szybko i skutecznie gromadzimy niezbędną dokumentację, przedstawiamy Ci warunki współpracy i nie pobieramy opłat wstępnych. Za darmo wyceniamy poniesione szkody. Nasza siła tkwi w doświadczeniu i wiedzy na temat działań towarzystw ubezpieczeniowych. Możemy Ci pomóc nawet, jeśli już zostało wypłacone przez ubezpieczyciela odszkodowanie po wypadku. Wołomin to miasto, w którym działamy szybko i odnosimy sukcesy. W sądzie możesz zyskać nawet kilkukrotnie wyższą kwotę na likwidację szkód, niż idąc na ugodę z towarzystwem ubezpieczeniowym. Nie trać pieniędzy, skontaktuj się z nami i pozwól nam skutecznie walczyć w Twoim imieniu o sprawiedliwość. Możesz tylko zyskać!

 

Nie czekaj, skontaktuj się z nami!

Ostatnie wpisy z bloga

Wołomin – Odszkodowanie powypadkowe

Odszkodowanie za wypadek na hulajnodze

Czy wiesz, że w Polsce w wypadkach na hulajnodze elektrycznej życie straciło już kilka osób? E-hulajnogi stają się coraz popularniejsze; nic dziwnego mają wiele zalet: są lekkie, poręczne, pozwalają ominąć korki i szybko dotrzeć na miejsce. Niestety dochodzi do coraz...

czytaj dalej
Wołomin – Odszkodowanie powypadkowe

ZŁAMANIE OBOJCZYKA – JAKIE ODSZKODOWANIE PO WYPADKU

Nie wszyscy poszkodowani wiedzą, że za złamany obojczyk można wywalczyć dość wysokie odszkodowanie. Oczywiście, wiele zależy od okoliczności, w których doszło do wypadku, ale pamiętajmy, że w większości sytuacji mamy prawo do zadośćuczynienia. Zacznijmy jednak od...

czytaj dalej

Skontaktuj się z nami

 

Dane kontaktowe:

Kancelaria Enres Sp. z o.o.
ul. Św. Jacka Odrowąża 15
03-310 Warszawa

 

tel: +48 22 295 16 32
tel: +48 22 295 16 33
tel. kom. +48 501 506 433
fax: +48 22 300 17 51
e-mail: biuro@enres.pl

5 + 7 =

Lokalizacja: